top of page

Haşere var mı?

Her sene sezon başlamadan ve sezonun içinde düzenli olarak, doğayla uyumlu bir ilaçlama yapıyoruz. Çadır odalarımız zaten bu riskten en uzak olacak şekilde yerden 50cm yüksekte toprağa değmeyecek biçimde dizayn edildi ve tüm pencerelerde sineklik var. 

Havlu getirmeli miyim?

Eğer çadır odalarımızda konaklıyorsanız vücut ve baş için özel olarak ürettiğimiz peştemalleri odalarınızda bulacaksınız.  

Kalın bir şeyler getirmeli mi?

Her ne kadar Ege ikliminde olsak da akşamları Kozluyalı’da serin geçiyor. Çadır odalarımızda ihtiyacınıza göre pikenin yanısıra yorgan da isteyebilirsiniz. 

Odalarda

priz var mı?

Evet. Ek olarak gece lambası da bulunuyor. 

Çadırlar yağıştan etkileniyor mu?

Bunu önlemek için çadırların üzerine ekstra bir izolasyon yaptık. Ayrıca çatı ve yüzey eğimleri suyu akıtacak şekilde tasarlandı. 

Nerede yiyip içeceğiz?

Kozluyalı’nın içinde bulunan restoran ve barımız tüm gün hizmet veriyor. Sabah kahvaltı, öğle itibariyle plaj menüsü, akşam 19:00’dan sonra da akşam yemeği formatına geçiyor. 

Gezilecek yerler  var mı?

Binlerce yıllık tarihe ev sahipliği yapan Antik Kent Assos / Behramkale Kozluyalı’ya sadece 10 dakika uzaklıkta. Burası dışında bölgeye has dokusuyla Kaz Dağları, Adatepe, Yeşilyurt köyüne de farklı rotalar düzenleyebilirsiniz. 

bottom of page